DSC 5495 2 1 1140x755 - Sesja ciążowa Klaudii - Starogard Gdański

Sesja ciążowa Klaudii – Starogard Gdański

Była to moja pierwsza sesja ciążowa jaką miałam okazję zrobić w mojej dotychczasowej pracy fotografa. Niezwykle się cieszę, że podczas mojej nauki i pierwszych kroków w robieniu sesji na mojej drodze stanęła właśnie Klaudia. Piękna dziewczyna, wspaniała modelka :) Chociaż nie robi tego profesjonalnie to zdecydowanie ma do pozowania talent ♥

Klaudia spodobała mi się od pierwszego wejrzenia, jakkolwiek to brzmi, tak właśnie było :) Myślę, że fotografowie tak już mają, wiedzą kogo aparat pokocha. W przypadku Klaudii tak właśnie było. Moje przeczucia sprawdziły się idealnie :) Wypatrzyłam ją, zaprosiłam na sesję i oto są tego efekty.

Sesja ciążowa Klaudii odbyła się wiosną. Zrobiłyśmy ją w sadzie wśród kwitnących jabłoni. Ja miałam śliczną, białą, idealnie pasującą do tej sesji sukienkę. Oczami wyobraźni już widziałam tą śliczną rudzinkę w tej sukni, wśród masy białych kwiatów… Na dodatek Klaudia okazała się wspaniałą modelką, ja tak naprawdę tylko stałam i robiłam zdjęcia :)

I wiecie co? To nie było nasze jedyne spotkanie! Niedługo po tej sesji spotkałyśmy się po raz kolejny tylko już w powiększonym składzie :) Odwiedziłam Klaudię, Pawła i malutką Melanię w ich domku. Zrobiliśmy wtedy cudną rodzinną sesję lifestyle’ową. Jeśli macie ochotę ją zobaczyć to koniecznie zajrzyjcie TUTAJ :)

DSC 5476 - Sesja ciążowa Klaudii - Starogard Gdański
DSC 5488 horz - Sesja ciążowa Klaudii - Starogard Gdański
DSC 5512 - Sesja ciążowa Klaudii - Starogard Gdański
DSC 5504 - Sesja ciążowa Klaudii - Starogard Gdański
DSC 5520 horz - Sesja ciążowa Klaudii - Starogard Gdański
DSC 5517 2 - Sesja ciążowa Klaudii - Starogard Gdański
DSC 5526 - Sesja ciążowa Klaudii - Starogard Gdański
DSC 5527 - Sesja ciążowa Klaudii - Starogard Gdański
DSC 5495 2 - Sesja ciążowa Klaudii - Starogard Gdański

Zapraszam także na mojego Facebooka i Instagrama :)

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *