Galeria

Sesja ciazowa 09 08 2020 Starogard Gdanski Marta Trzcinska Fotografia 57 - Galeria

Sesja brzuszkowa

Ciąża to przepiękny stan, który koniecznie trzeba uwiecznić na zdjęciach, ponieważ wbrew pozorom przemija on bardzo szybko. Sesja zdjęciowa to wspaniałe rozwiązanie, wierzcie mi :) Koniecznie musimy zatrzymać te chwile na fotografiach :) Zobaczcie kilka moich ciążowych ujęć.

Rodzinna sesja lifestyle Iga Jas Artur 14 06 2020 66 - Galeria

Sesja noworodkowa

Jestem pewna, że jako rodzice chcielibyście zapamiętać każdy możliwy szczegół z życia Waszego nowonarodzonego maluszka - on zmienia się z dnia na dzień! Dlatego zdecydowanie warto uwiecznić na zdjęciach Wasze pierwsze, wspólne chwile :) Zobaczcie kilka moich noworodkowych rodzinnych zdjęć.

Marysia i rodzice sesja rodzinna Starogard Gdanski 14 06 2020 87 - Galeria

Sesja rodzinna

Sesja naturalna, ciepła, przepełniona miłością, dotykiem, czułością - właśnie takie zdjęcia uwielbiam najbardziej i właśnie takie zdjęcia Wam zrobię :) Zobaczcie kilka moich rodzinnych ujęć.

Patrycja i Damian sesja narzeczenska 09 10 2020 Marta Trzcinska Fotografia 73 - Galeria

Sesja miłosna

Sesje narzeczeńskie, sesje małżeńskie, sesje dla par - postanowiłam je wszystkie nazwać po prostu sesjami miłosnymi ♥ Jeśli macie ochotę na taką sesję pełną miłości i czułości to dobrze trafiliście :) Spójrzcie na kilka moich zakochanych ujęć.

Zlote gody Marii i Janusza 25 07 2020 Marta Trzcinska Fotografia 124 - Galeria

Uroczystości

Jeśli szykuje Wam się jakaś uroczystość, mniejsza czy większa imprezka to zdecydowanie warto mieć z niej pamiątkę. Ale nie musicie się o to martwić, ja z chęcią ją dla Was przygotuję, oczywiście w postaci zdjęć :) Jeśli chcecie zobaczyć odrobinkę moich zdjęć reportażowych to zajrzyjcie do tej galerii.

Slub Kingi i Bartka 13 06 2020 Tczew 111 - Galeria

Śluby

Ten dzień będzie z pewnością jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu - celebrujcie go, przeżywajcie te piękne momenty i nie martwcie się o pamiątkę - ja będę tam i zrobię wszystko, abyście w przyszłości mogli wracać do tych zdjęć i przeżywać wszystkie te chwile raz jeszcze ♥