Galeria

Sesja ciazowa Iza i Marek 24 08 2022 Marta Trzcinska Fotografia 86 - Galeria

Sesja brzuszkowa

Ciąża to przepiękny stan, który koniecznie trzeba uwiecznić na zdjęciach, ponieważ wbrew pozorom przemija on bardzo szybko. Sesja zdjęciowa to wspaniałe rozwiązanie, wierzcie mi :) Koniecznie musimy zatrzymać te chwile na fotografiach :) Zobaczcie kilka moich ciążowych ujęć.

Domowa sesja Hubert i rodzice 03 09 2022 Marta Trzcinska Fotografia 29 - Galeria

Sesja noworodkowa

Jestem pewna, że jako rodzice chcielibyście zapamiętać każdy możliwy szczegół z życia Waszego nowonarodzonego maluszka - on zmienia się z dnia na dzień! Dlatego zdecydowanie warto uwiecznić na zdjęciach Wasze pierwsze, wspólne chwile :) Zobaczcie kilka moich noworodkowych rodzinnych zdjęć.

Plenerowa sesja rodzinna 07 09 2022 Marta Trzcinska Fotografia 88 - Galeria

Sesja rodzinna

Sesja naturalna, ciepła, przepełniona miłością, dotykiem, czułością - właśnie takie zdjęcia uwielbiam najbardziej i właśnie takie zdjęcia Wam zrobię :) Zobaczcie kilka moich rodzinnych ujęć.

Sesja narzeczenska nad morzem 21 07 2022 Marta Trzcinska Fotografia 30 - Galeria

Sesja miłosna

Sesje narzeczeńskie, sesje małżeńskie, sesje dla par - postanowiłam je wszystkie nazwać po prostu sesjami miłosnymi ♥ Jeśli macie ochotę na taką sesję pełną miłości i czułości to dobrze trafiliście :) Spójrzcie na kilka moich zakochanych ujęć.

Sesja slodkosci 23.02.2022 Marta Trzcinska Fotografia 13 - Galeria

Sesja wizerunkowa

Bez względu na to jakie oferujesz usługi czy też towary – sesja wizerunkowa przedstawiająca zarówno Ciebie jak i Twoją pracę to jest na pewno strzał w dziesiątkę :)

50 lecie slubu Marii i Franciszka 22 07 2022 Marta Trzcinska Fotografia 129 - Galeria

Uroczystości

Jeśli szykuje Wam się jakaś uroczystość, mniejsza czy większa imprezka to zdecydowanie warto mieć z niej pamiątkę. Ale nie musicie się o to martwić, ja z chęcią ją dla Was przygotuję, oczywiście w postaci zdjęć :) Jeśli chcecie zobaczyć odrobinkę moich zdjęć reportażowych to zajrzyjcie do tej galerii.

Sesja poslubna Magda i Dawid 06 07 2022 Marta Trzcinska Fotografia 49 1 - Galeria

Śluby

Ten dzień będzie z pewnością jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu - celebrujcie go, przeżywajcie te piękne momenty i nie martwcie się o pamiątkę - ja będę tam i zrobię wszystko, abyście w przyszłości mogli wracać do tych zdjęć i przeżywać wszystkie te chwile raz jeszcze ♥