Galeria

Sesja ciazowa Iza i Marek 24 08 2022 Marta Trzcinska Fotografia 86 - Galeria

Sesja brzuszkowa

Ciąża to przepiękny stan, który koniecznie trzeba uwiecznić na zdjęciach, ponieważ wbrew pozorom przemija on bardzo szybko. Sesja zdjęciowa to wspaniałe rozwiązanie, uwierzcie mi! Koniecznie musimy zatrzymać te chwile na fotografiach :) Zobaczcie kilka cudownych, ciążowych brzuszków moimi oczami :)

Domowa sesja Hubert i rodzice 03 09 2022 Marta Trzcinska Fotografia 29 - Galeria

Sesja noworodkowa

Jestem pewna, że jako rodzice chcielibyście zapamiętać każdy możliwy szczegół z życia Waszego nowonarodzonego maluszka - on zmienia się z dnia na dzień! Dlatego zdecydowanie warto uwiecznić na zdjęciach Wasze pierwsze, wspólne chwile :) Zobaczcie kilka moich noworodkowych rodzinnych zdjęć.

Plenerowa sesja rodzinna 07 09 2022 Marta Trzcinska Fotografia 88 - Galeria

Sesja rodzinna

Sesja naturalna, ciepła, przepełniona miłością, dotykiem, czułością - właśnie takie zdjęcia uwielbiam najbardziej i właśnie takie zdjęcia bardzo chętnie Wam zrobię :) Zobaczcie kilka moich rodzinnych ujęć.

Sesja narzeczenska nad morzem 21 07 2022 Marta Trzcinska Fotografia 30 - Galeria

Sesja miłosna

Sesje narzeczeńskie, sesje małżeńskie, sesje dla par - postanowiłam je wszystkie nazwać po prostu sesjami miłosnymi ♥ Jeśli macie ochotę na taką sesję pełną miłości i czułości to dobrze trafiliście :) Spójrzcie na kilka moich zakochanych ujęć.

Sesja kobieca Justyna 26 03 2022 Marta Trzcinska Fotografia 10 - Galeria

Sesja kobieca

Nie wiem czy wiecie, ale nigdy nie będzie lepszego momentu niż właśnie teraz. Nie za kilka miesięcy, nie za rok, nie kiedy trochę schudniecie, nie dla wszystkich wymówek… Właśnie teraz jest najlepszy czas ♥ Zajrzyjcie do tej galerii, zobaczcie jakie zdjęcia możemy wspólnie zrobić :)

Sesja slodkosci 23.02.2022 Marta Trzcinska Fotografia 13 - Galeria

Sesja wizerunkowa

Bez względu na to jakie oferujecie usługi czy też towary – sesja wizerunkowa przedstawiająca zarówno Was jak i Waszą pracę to jest na pewno strzał w dziesiątkę. Zdecydowanie warto się pokazać. Zajrzyjcie jak może wyglądać taka sesja w moim wykonaniu :)

50 lecie slubu Marii i Franciszka 22 07 2022 Marta Trzcinska Fotografia 129 - Galeria

Uroczystości

Jeśli szykuje Wam się jakaś uroczystość, mniejsza czy większa imprezka to zdecydowanie warto mieć z niej pamiątkę. Ale nie musicie się o to martwić, ja z chęcią ją dla Was przygotuję, oczywiście w postaci zdjęć :) Jeśli chcecie zobaczyć odrobinkę moich zdjęć reportażowych to zajrzyjcie do tej galerii.

Sesja poslubna Magda i Dawid 06 07 2022 Marta Trzcinska Fotografia 49 1 - Galeria

Śluby

Ten dzień będzie z pewnością jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu - celebrujcie go, przeżywajcie te piękne momenty i nie martwcie się o pamiątkę - ja będę tam i zrobię wszystko, abyście w przyszłości mogli wracać do tych zdjęć i przeżywać wszystkie te chwile raz jeszcze ♥