Luks Sfera 21.02.2022  Justyna Szufarska 124 scaled -


Witaj!

Jeśli tutaj jesteś to znaczy, że pewnie chcesz dowiedzieć się o mnie kilku rzeczy. I słusznie – dobrze wiedzieć z kim się ma do czynienia zanim rozpocznie się z nim współpracę :) Ja z chęcią Ci o sobie co nieco opowiem więc jeśli masz chwilkę to zapraszam :)

Mam na imię Marta, jestem mamą dwójki synów – 15-letniego Nikodema oraz 8-letniego Dominika. Mam wspaniałego męża Kamila. Jestem też psią mamą schroniskowego kundelka o imieniu Alvin ;) Fotografia to moja największa pasja, ale lubię też czytanie książek, oglądanie seriali, słuchanie muzyki, tatuaże, trampki, góry, zwierzęta, zachody słońca, przejażdżki rowerowe, programy podróżnicze… Z pewnością znalazłoby się jeszcze kilka innych rzeczy… Kolejność przypadkowa :)

Dlaczego fotografia?

Fotografia pojawiła się w moim życiu przez przypadek. Kiedy urodziłam mojego starszego syna dosłownie oszalałam na punkcie uwieczniania naszego życia na zdjęciach. Chciałam zatrzymać na pamiątkę każdą z możliwych chwil. Zaczęło się od zwykłego kompaktowego aparatu, później była pierwsza lustrzanka, dodatkowe obiektywy, potem druga nieco lepsza lustrzanka, kolejne lepsze obiektywy. Miałam już za sobą dobrych kilka lat fotografowania najpierw jednego potem już dwójki moich dzieci :) Wtedy pojawiła się myśl, że skoro kocham to robić i nie wyobrażam sobie życia bez fotografii to czas zamienić swoją pasję w coś więcej. I oto jestem – fotografka ze Starogardu Gdańskiego, która od pięciu lat pracuje robiąc to co kocha najbardziej :) A skoro wspominałam o tym wyżej to muszę Ci napisać, że na koncie mam kolejną lustrzankę i kolejne obiektywy. Do mojej rodziny Nikonów doszedł też bezlusterkowiec… I zestaw, który posiadam teraz kocham miłością szczerą i prawdziwą i narazie nie mam zamiaru go zmieniać ;)

Luks Sfera 21.02.2022  Justyna Szufarska 86 199x300 -

Fotografia Lifestyle

Uwielbiam zdjęcia naturalne, pełne ciepła, miłości, pełne dotyku, drobnych gestów, pięknych, szczerych uśmiechów, pełne przytulasów, całusów, wariacji, pełne zabaw, rozmów spojrzeń… Po prostu pełne Was! Właśnie taka jest fotografia lifestyle i właśnie taką fotografią się zajmuję. Sesje rodzinne, sesje zakochańców, sesje ciążowe, sesje noworodkowe, sesje kobiece, sesje wizerunkowe, sesje domowe, sesje w plenerze, sesje w kawiarni, sesje w apartamencie – co tylko sobie zamarzysz :)

Reportaże

Ja nade wszystko cenię sobie w moich zdjęciach naturalność i pewnie dlatego poza sesjami lifestyle uwielbiam także fotografować najróżniejszego rodzaju reportaże. Lubię towarzyszyć ludziom w ważnych dla nich chwilach i uwieczniać je dla nich na zdjęciach. Zawsze przez głowę przechodzi mi wtedy taka myśl, że dzięki mnie ta uroczystość zostanie z nimi już na zawsze, że w każdej chwili będą mogli zajrzeć do albumu lub oglądnąć odbitki i wszystkie wspomnienia z tego dnia do nich wrócą :) To wspaniałe uczucie wiedzieć, że robię coś tak istotnego jak tworzenie wspomnień! Tworzenie pamiątek dla moich klientów, ich dzieci, a pewnie nawet i wnuków :)

Luks Sfera 21.02.2022  Justyna Szufarska 21 -

Zapraszam!

Jeśli masz ochotę na sesję zdjęciową w Twoim domu, w plenerze lub w innym wybranym przez Ciebie miejscu, albo też chcesz, abym zatrzymała na zdjęciach jakiś ważny dla Ciebie dzień to zapraszam do kontaktu. Koniecznie zajrzyj też do mojej galerii oraz na bloga, przeglądnij moje zdjęcia… Mam nadzieję, że zechcesz zaprosić mnie, abym stworzyła dla Ciebie i Twoich bliskich piękną pamiątkę na całe życie ♥

Luks Sfera 21.02.2022  Justyna Szufarska 35 side -

Koniecznie zajrzyj także na mojego Facebooka oraz Instagrama :)