Sesje rodzinne

Sesje rodzinne to właśnie coś co szczególnie uwielbiam :)

Tutaj nie zazna się monotonii, bo przy fotografowaniu dzieci nie działają żadne ustalone zasady. Sesja dziecięca toczy się po prostu własnym torem i to właśnie lubię najbardziej. Oczywiście można by kazać dziecku stanąć na baczność i ładnie się uśmiechać, ale u mnie to tak nie działa. Podczas moich sesji ma być naturalnie i wesoło, a uśmiechy muszą być szczere :) Wtedy zdjęcia wychodzą najlepiej. W końcu najważniejsze, aby moi modele czuli się dobrze i swobodnie :) 

Dzieci rosną bardzo szybko, jestem pewna, że sami zdążyliście już to zauważyć :) W takim razie zatrzymanie kilku momentów na fotografii wydaje się najlepszym rozwiązaniem, aby sprawić sobie, a także dzieciom wspaniałą pamiątkę na całe życie. Jeśli uważacie tak samo to jest to zdecydowanie miejsce dla Was :) Serdecznie zapraszam Was do kontaktu ze mną. Jestem pewna, że wspólnie stworzymy coś naprawdę fajnego ♥

Nasza sesja rodzinna w dużej mierze zależy od tego jak Wy byście ją widzieli. Możemy zrobić ją w plenerze lub u Was w domu, możemy gdzieś wspólnie pojechać, odwiedzić plac zabaw lub wyjść po prostu na podwórze. Możemy przejść się na spacer lub posiedzieć w pokoju dziecka i uwiecznić jak się wspólnie bawicie. Albo pojechać na łąkę, do lasu, nad jezioro lub w inne miejsce. Możecie się też po prostu poprzytulać i powariować na Waszej osobistej kanapie :) A może Wy i Wasze dziecko macie jakieś pasje i to właśnie z tnimi związana miałaby być sesja? Żaden problem :)

Wystarczy, że się do mnie odezwiecie i ustalimy szczegóły :)
Fotografie rodzinne to coś pięknego!
To coś co zdecydowanie zostanie z Wami na całe życie i stanie się wspaniałą pamiątką także dla Waszych dzieci i wnuków :)

Zapraszam serdecznie!

 

NAPISY na strone 2023 3 - Sesje rodzinne