Domowa sesja Antosi 05 11 2022 Marta Trzcinska Fotografia 70 1140x758 - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)

Fotografia lifestyle’owa czyli domowa, rodzinna sesja – słów kilka :)

Fotografia lifestyle’owa czyli kilka słów o sesjach w Waszych domach. Temat jest mi szczególnie bliski, bo właśnie w tej dziedzinie fotografii czuję się wyjątkowo. Właśnie takie naturalne zdjęcia najbardziej kocham robić i właśnie do tego typu sesji chciałabym Was szczególnie przekonać :)

Sesje bez studia? Pewnie!

Czasami zdarza się, że dostaję zapytania o sesje studyjne. Nie robię takich zdjęć, bo nie prowadzę studia i tak naprawdę nie mam zamiaru go zakładać. Przynajmniej nie w takim typowo studyjnym klimacie. To nie tak, że zdjęcia studyjne mi się nie podobają. One naprawdę mogą być piękne! Ja sama podziwiam mnóstwo fotografów, którzy tworzą prawdziwe dzieła sztuki właśnie w swoich studiach. Ale ja osobiście nie czuję się dobrze w takiej fotografii. Jestem zdania, że fotograf musi się kierować w swojej pracy przede wszystkim sercem i moje serce rwie się do fotografii lifestyle’owej.

W żadnym wypadku nie twierdzę, że sesja studyjna nie może być ładna, ależ oczywiście, że może. I ona także będzie piękną pamiątką. Jednak nie każdemu pasują wszystkie rodzaje fotografii. A ja właśnie czuję się lepiej u Was w domku lub w plenerze niż zamknięta w studio :)

Domowa sesja rodzinna 22 05 2022 Marta Trzcinska Fotografia 16 - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)

Fotografia lifestyle’owa

Czyli jaka? Bardzo szczególnym uczuciem darzę zdjęcia w domach klientów. Zdjęcia naturalne, pełne emocji, pełne dotyku, pełne zabaw, wariacji, szczerych uśmiechów, przytulasów, całusów, tańców, gładzenia się po policzku, łapania się za ręce… Zdjęcia pokazujące Was, Waszą rodzinkę, kawałeczek Waszego życia. A wszystko to w Waszym otoczeniu, w Waszej prywatnej przestrzeni. W miejscu gdzie żyjecie, gdzie czujecie się najlepiej, najbezpieczniej, najswobodniej, najbardziej naturalnie. W miejscu, z którym wiążą się Wasze wspomnienia i w którym będziecie tworzyć mnóstwo kolejnych wspomnień… Chcę, aby nasza sesja stała się jednym z takich wspomnień. Aby była naturalna, bez sztucznych teł, bez rekwizytów i przebrań. Chcę, aby od początku do końca była ona Wasza i pełna Was. Wspólnie sprawimy, że stanie się ona dla Was pamiątką na całe życie :)

Domowa sesja Marcelinki i Antosi 26 06 2022 Marta Trzcinska Fotografia 28 - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)

Wasze mieszkanie jest idealne!

Czasem dostaję wiadomości z Waszymi wątpliwościami, że mieszkanie za małe, że za ciemno, że przed remontem, że nie wygląda jak z katalogu… Kochani! No i co z tego? Wierzcie mi, Wasze mieszkanie jest idealne! Ponieważ jest ono tylko tłem, naszej sesji. To Wy jesteście najważniejsi! Wy i Wasze emocje! Cała reszta to drobiazg, szczegół… Fotografia lifestyle’owa polega na pokazaniu Was, Waszej rodzinki, Waszego otoczenia jak najbardziej naturalnie, prawdziwie… Robiłam już sesje w dużych mieszkaniach jak i małych pokoikach, w takich wyglądających jak z katalogów jak i takich bardziej zwyczajnych i wiecie co? Wszystkie te sesje były wspaniałe, wszystkie były wyjątkowe i niepowtarzalne! Ponieważ to nie wygląd mieszkania decyduje o powodzeniu sesji tylko Wy kochani! 

Domowa sesja Hubert i rodzice 03 09 2022 Marta Trzcinska Fotografia 29 - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)

Do koloru, do wyboru

Takie domowe sesje można robić zarówno z dopiero co urodzonymi maluszkami jak i z dzieciaczkami w innym, najróżniejszym wieku. Mogą to być sesje tylko rodziców z dzieckiem jak i jednego rodzica na przykład z całą gromadką dzieci. Mogą to być sesje rodzinne jak i indywidualne (na przykład kobiece), mogą być sesje intymne, sesje ciążowe, sesje ze zwierzakami, sesje narzeczeńskie czy też innych zakochańców… Do koloru do wyboru :) Najważniejsze, żebyście byli na nich Wy, a ja już się postaram o pokazanie na zdjęciach Waszych emocji :)

Sesja kobieca Gdynia Paulina Kaminska 27 03 2022 Marta Trzcinska Fotografia 7 - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)

Bez wymówek :)

Także kochani! Nie ma wymówek! Jeśli podobają Wam się takie domowe sesje to zapraszam do kontaktu. Wierzcie mi – Wasze mieszkanie tak jak i każde inne świetnie nada się do zrobienia sesji ;) A jeśli mimo wszystko wolicie zdjęcia studyjne to mamy w mieście i okolicach wielu fotografów. Każdy fotografuję inaczej, każdy ma swój styl, z pewnością znajdziecie dla siebie fotografa, który zrobi Wam zdjęcia tak jak Wam się marzą. Ale jeśli chcecie postawić na mnie i przekonać się co razem możemy zdziałać to zapraszam. Zarówno na sesje domowe, o których tak się dzisiaj rozpisałam jak i na sesje w plenerze, które także kocham miłością wielką i prawdziwą ♥

Domowa sesja rodzinna 28 11 2021 Marta Trzcinska Fotografia 46 - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)

A Ty co sądzisz?

Jeśli dobrnęliście do końca tego wpisu to dajcie proszę znać co Wy sądzicie o zdjęciach w domach. Czy w Waszym przypadku w grę wchodzi wyłącznie studio? Czy jednak zdjęcia domowe to coś na co bylibyście skłonni się skusić? Jestem ciekawa Waszego zdania ponieważ wydaje mi się, że w naszej okolicy takie sesje lifestyle są traktowane jeszcze z pewną dozą nieufności. Ja marzę, aby to podejście zmienić :)

Rodzinna sesja domowa Zuzia i Nikodem 30.01.2022 Marta Trzcinska Fotografia 80 - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)
Domowa sesja Kostka i Florki 31 10 2022 Marta Trzcinska Fotografia 29 - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)
Domowa sesja Jurka 07 11 2022 Marta Trzcinska Fotografia 118 - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)
Sesja rodzinna Matylda 22 05 2021 Marta Trzcinska Fotografia 48 - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)

Więcej rodzinnych ujęć możecie zobaczyć TUTAJ :)
Zapraszam także na mojego Facebooka i Instagrama :)

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *