Sesja lifestyle - Starogard Gdański

Fotografia lifestyle’owa czyli domowa, rodzinna sesja – słów kilka :)

Fotografia lifestyle’owa czyli kilka słów o sesjach w Waszych domach. Temat jest mi szczególnie bliski, bo właśnie w tej dziedzinie fotografii czuję się wyjątkowo. Właśnie takie naturalne zdjęcia najbardziej kocham robić i właśnie do tego typu sesji chciałabym Was szczególnie przekonać :)

Sesje bez studia? Pewnie!

Czasami zdarza się, że dostaję zapytania o sesje studyjne. Nie robię takich zdjęć, bo nie prowadzę studia i tak naprawdę nie mam zamiaru go zakładać. Przynajmniej nie w takim typowo studyjnym klimacie. To nie tak, że zdjęcia studyjne mi się nie podobają. One naprawdę mogą być piękne! Ja sama podziwiam mnóstwo fotografów, którzy tworzą prawdziwe dzieła sztuki właśnie w swoich studiach. Ale ja osobiście nie czuję się dobrze w takiej fotografii. Jestem zdania, że fotograf musi się kierować w swojej pracy przede wszystkim sercem i moje serce rwie się do fotografii lifestyle’owej.

W żadnym wypadku nie twierdzę, że sesja studyjna nie może być ładna, ależ oczywiście, że może. I ona także będzie piękną pamiątką. Jednak nie każdemu pasują wszystkie rodzaje fotografii i właśnie ja czuję się lepiej u Was w domku lub w plenerze niż zamknięta w studio :)

Fotografia lifestyle’owa

Czyli jaka? Bardzo szczególnym uczuciem darzę zdjęcia w domach klientów. Zdjęcia naturalne, pełne emocji, pełne dotyku, pełne zabaw, wariacji, szczerych uśmiechów, przytulasów, całusów, tańców, gładzenia się po policzku, łapania się za ręce… Zdjęcia pokazujące Was, Waszą rodzinkę, kawałeczek Waszego życia. A wszystko to w Waszym otoczeniu, w Waszej prywatnej przestrzeni. W miejscu gdzie żyjecie, gdzie czujecie się najlepiej, najbezpieczniej, najswobodniej, najbardziej naturalnie. W miejscu, z którym wiążą się Wasze wspomnienia i w którym będziecie tworzyć mnóstwo kolejnych wspomnień :) Chcę, aby nasza sesja stała się jednym z takich wspomnień. Aby była naturalna, bez sztucznych teł, bez rekwizytów i przebrań. Chcę, aby od początku do końca była ona Wasza i pełna Was :) Wspólnie sprawimy, że stanie się ona dla Was pamiątką na całe życie :)

Edyta i Laura domowa sesja rodzinna Starogard Gdanski 29 tile - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)
Sesja lifestyle Starogard Gdanski Klaudia Pawel Melania 4 tile - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)

Wasze mieszkanie jest idealne!

Czasem dostaję wiadomości z Waszymi wątpliwościami, że mieszkanie za małe, że za ciemno, że przed remontem, że nie wygląda jak z katalogu… Kochani! No i co z tego? Wierzcie mi, Wasze mieszkanie jest idealne! Ponieważ jest ono tylko tłem, naszej sesji. To Wy jesteście najważniejsi! Wy i Wasze emocje! Cała reszta to drobiazg, szczegół… Fotografia lifestyle’owa polega na pokazaniu Was, Waszej rodzinki, Waszego otoczenia jak najbardziej naturalnie, prawdziwie… Robiłam już sesje w dużych mieszkaniach jak i małych pokoikach, w takich wyglądających jak z katalogów jak i takich bardziej zwyczajnych i wiecie co? Wszystkie te sesje były wspaniałe, wszystkie były wyjątkowe i niepowtarzalne! Ponieważ to nie wygląd mieszkania decyduje o powodzeniu sesji tylko Wy kochani! 

Do koloru, do wyboru

Takie domowe sesje można robić zarówno z dopiero co urodzonymi maluszkami jak i z dzieciaczkami w innym, najróżniejszym wieku. Mogą to być sesje tylko rodziców z dzieckiem jak i jednego rodzica na przykład z całą gromadką dzieci. Mogą to być sesje rodzinne jak i indywidualne (na przykład kobiecie), mogą być sesje intymne, sesje ciążowe, sesje ze zwierzakami, sesje narzeczeńskie czy też innych zakochańców… Do koloru do wyboru :) Najważniejsze, żebyście byli na nich Wy, a ja już się postaram o pokazanie na zdjęciach Waszych emocji :)

Sesja domowa rodzinna Oliwia i Lilianna 21 side - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)
Agata i Olek rodzinna sesja domowa 06 03 2019 30 side - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)

Bez wymówek :)

Także kochani! Nie ma wymówek! Jeśli podobają Wam się takie domowe sesje to zapraszam do kontaktu. Wierzcie mi – Wasze mieszkanie tak jak i każde inne świetnie nada się do zrobienia sesji ;) A jeśli mimo wszystko wolicie zdjęcia studyjne to mamy w mieście i okolicach wielu fotografów. Każdy fotografuję inaczej, każdy ma swój styl, z pewnością znajdziecie dla siebie fotografa, który zrobi Wam zdjęcia tak jak Wam się marzą. Ale jeśli chcecie postawić na mnie i przekonać się co razem możemy zdziałać to zapraszam. Zarówno na sesje domowe, o których tak się dzisiaj rozpisałam jak i na sesje w plenerze, które także kocham miłością wielką i prawdziwą ♥

Domowa sesja lifestyle Starogard Gdanski Milenka 23 tile 3000x991 down side down - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)

A Ty co sądzisz?

Jeśli dobrnęliście do końca tego wpisu to dajcie proszę znać co Wy sądzicie o zdjęciach w domach. Czy w Waszym przypadku w grę wchodzi wyłącznie studio? Czy jednak zdjęcia domowe to coś na co bylibyście skłonni się skusić? Jestem ciekawa Waszego zdania ponieważ wydaje mi się, że w naszej okolicy takie sesje lifestyle są traktowane jeszcze z pewną dozą nieufności, a ja marzę, aby to podejście zmienić :)

Dominik domowa sesja rodzinna Starogard Gdanski 34 tile down - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)
Domowa sesja lifestyle Starogard Gdanski 2018 Rozalia i Lucja 6 tile - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)
Julia i Tymon rodzinna sesja domowa 08 03 2019 10 tile down - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)
DSC4839 tile down - Fotografia lifestyle'owa czyli domowa, rodzinna sesja - słów kilka :)

Na koniec linki do kilku wpisów z domowymi sesjami :)

Melania – https://martatrzcinskafotografia.pl/2019/02/04/klaudia-pawel-i-melania-domowa-sesja-starogard-gdanski/
Rozalia i Łucja – https://martatrzcinskafotografia.pl/2019/02/24/domowa-sesja-rozalii-i-lucji-dabrowka-starogard-gdanski/
Milenka – https://martatrzcinskafotografia.pl/2019/03/15/milenka-noworodkowa-sesja-domowa-starogard-gdanski/
Dominik – https://martatrzcinskafotografia.pl/2019/08/03/dominik-i-reszta-rodzinki-domowa-sesja-noworodkowa-starogard-gdanski/
Milan – https://martatrzcinskafotografia.pl/2019/09/26/milan-i-rodzice-domowa-sesja-lifestyle-starogard-gdanski/
Agata i Olek – https://martatrzcinskafotografia.pl/2019/11/22/agatka-i-olek-rodzinna-sesja-domowa-starogard-gdanski/


Zapraszam także na mojego Facebooka i Instagrama :)

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *