Zuzia i rodzice sesja na dzien mamy 17 05 2020 57 1140x761 - Sesja w Waszym domu - bo wszędzie da się zrobić fajne zdjęcia :)

Sesja w Waszym domu – bo wszędzie da się zrobić fajne zdjęcia :)

Kiedy pogoda nie dopisuje…

Mamy początek wiosny, pogoda jeszcze jaka jest każdy widzi… Dopiero kończy się ta szara, bura, brzydka, smutna, ciemna zima… Jednak brak pogody nie powinien decydować o tym czy zrobimy zdjęcia czy nie. Przecież wspaniałym rozwiązaniem będzie sesja w Waszym domu! Ciągle to powtarzam i z pewnością będę powtarzała przy każdej możliwej okazji – kocham domowe sesje lifestyle’owe i będę poleciała je z całego serca – każdemu bez wyjątku, o każdej porze roku! Często dostaję wiadomości dotyczące przemyśleń na temat Waszych mieszkań. Powiem Wam, że żadne tłumaczenie takie jak to, że mieszkanie za małe, że nie wygląda atrakcyjnie, że nie ma sypialni i dziesiątki innych „że” zupełnie do mnie nie przemawia, wiecie?

Sesja w Waszym domu…

Bo nie ma złych mieszkań, bo w każdym da się zrobić fajne zdjęcia, bez względu na wielkość czy kolor ścian. Przecież to ma być pamiątka dla Was, a nie na pokaz czy do katalogu reklamującego piękne wnętrza ;)

Kochani! Sesja w Waszym domu czy mieszkaniu jest tylko i wyłącznie dla Was – Wasze wnętrze (bez względu na to czy jest takie jakie sobie wymarzyliście czy dopiero dążycie do tego, aby takie było) jest jakie jest i to część Waszego życia, część Waszej historii. I może teraz mieszkacie w małym mieszkaniu, może na jednym pokoiku? Może z kolorami ścian, które wcale Wam nie leżą? Może we wnętrzu, na które nie możecie patrzeć? Ale wiecie co? Prawdopodobnie kiedyś zmienicie mieszkanie, albo zrobicie remont, a wspomnienia w formie zdjęć właśnie z tego małego, z tego nielubianego – zostaną. To przecież część Waszej wspólnej historii…

Za mało miejsca?

Podałam taki przykład, bo to jest właśnie jeden z najczęstszych argumentów, który od Was słyszę – za mało miejsca. Wiecie co? Dla mnie to nie problem, ja sobie naprawdę poradzę! Bez względu na ilość miejsca stworzę dla Was fajną pamiątkę :) Robiłam już sesje zarówno w malutkich pokoikach w blokach, jak i w większych mieszkaniach, a nawet i dużych domach. W każdym z tych miejsc da się zrobić cudowne zdjęcia, stworzyć piękną pamiątkę. Musicie mi wierzyć – to jest naprawdę wykonalne :)

Także bez wymówek – kto zapisuję się na taką domową, ciepłą, rodzinną, naturalną sesję pełną przytulanców, zwariowańców i całusów ❤ ???

Zuzia i rodzice sesja na dzien mamy 17 05 2020 2 - Sesja w Waszym domu - bo wszędzie da się zrobić fajne zdjęcia :)
Zuzia i rodzice sesja na dzien mamy 17 05 2020 12 side - Sesja w Waszym domu - bo wszędzie da się zrobić fajne zdjęcia :)
Zuzia i rodzice sesja na dzien mamy 17 05 2020 10 - Sesja w Waszym domu - bo wszędzie da się zrobić fajne zdjęcia :)
Zuzia i rodzice sesja na dzien mamy 17 05 2020 18 - Sesja w Waszym domu - bo wszędzie da się zrobić fajne zdjęcia :)
Zuzia i rodzice sesja na dzien mamy 17 05 2020 22 side - Sesja w Waszym domu - bo wszędzie da się zrobić fajne zdjęcia :)
Zuzia i rodzice sesja na dzien mamy 17 05 2020 23 - Sesja w Waszym domu - bo wszędzie da się zrobić fajne zdjęcia :)
Zuzia i rodzice sesja na dzien mamy 17 05 2020 30 - Sesja w Waszym domu - bo wszędzie da się zrobić fajne zdjęcia :)
Zuzia i rodzice sesja na dzien mamy 17 05 2020 65 - Sesja w Waszym domu - bo wszędzie da się zrobić fajne zdjęcia :)
Zuzia i rodzice sesja na dzien mamy 17 05 2020 67 - Sesja w Waszym domu - bo wszędzie da się zrobić fajne zdjęcia :)
Zuzia i rodzice sesja na dzien mamy 17 05 2020 44 side - Sesja w Waszym domu - bo wszędzie da się zrobić fajne zdjęcia :)
Zuzia i rodzice sesja na dzien mamy 17 05 2020 103 - Sesja w Waszym domu - bo wszędzie da się zrobić fajne zdjęcia :)
Zuzia i rodzice sesja na dzien mamy 17 05 2020 111 side - Sesja w Waszym domu - bo wszędzie da się zrobić fajne zdjęcia :)

Spójrzcie koniecznie na inne rodzinne sesje w moim wykonaniu – TUTAJ :)
Zapraszam także na mojego INSTAGRAMA i FACEBOOKA :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *