ALBUMY I ODBITKI 13 01 2023 Marta Trzcinska Fotografia 10 1140x758 - Pomysł na prezent dla Twoich bliskich

Pomysł na prezent dla Twoich bliskich

Pomysł na prezent – nie wiem jak Wy, ale ja zawsze mam z tym kłopot. Mam wrażenie, że z roku na rok, z okazji na okazję, ze święta na święto coraz ciężej jest wymyślać prezenty. Człowiek chciałby podarować bliskim coś oryginalnego, ciekawego, coś co się przyda i nie zostanie za chwilę zapomniane. A co powiecie na podarowanie najbliższym wspomnień :) ??? I to nie takich ulotnych, które zostaną jedynie w pamięci, ale właśnie takich namacalnych do których będzie można wracać kiedy tylko dusza zapragnie :)

SESJA

Mówię oczywiście o zdjęciach. Gdyby tak podarować swoim swoim ukochanym sesję zdjęciową? Co powiecie na taki pomysł na prezent? Dowolna sesja, dowolny pakiet, który najbardziej będzie Wam odpowiadał. Mylę, że tutaj każdy znajdzie coś na swoją kieszeń :) Posiadam piękne zaproszenia, zarówno świąteczne jak i na inne okazje. Możecie je wręczyć osobiście, położyć pod choinką, wysłać pocztą…

Zdjęcia z takiej sesji to coś co zostaje z człowiekiem na zawsze. To wspaniała pamiątka, do której można wracać w przyszłości. To zatrzymywanie wspomnień, momentów, uśmiechów, emocji… Jednak sesja to nie jest produkt czy też usługa pierwszej potrzeby, prawda? Zazwyczaj jest tak, że odkłada się to na później, bo teraz nie ma czasu, są ważniejsze rzeczy do kupienia. Ale sesja otrzymana w prezencie to co innego – taki prezent na pewno się wykorzysta :) Ofertę z dostępnymi pakietami możecie zobaczyć TUTAJ :)

DSC 1100 side - Pomysł na prezent dla Twoich bliskich

ALBUM

Ale w sumie nie tylko sesja zdjęciowa może być fajną pamiątką i ciekawym prezentem wiecie? Są bowiem też albumy! Piękne albumy, które zostaną z obdarowanymi do końca życia, albo i dłużej ;) Tutaj także jest kilka opcji do wyboru – od tańszych, małych albumów, po wielkie, grube albumy czy też albumy tradycyjne do wyklejania :)

Takie albumy przygotowuję nie tylko ze zdjęć zrobionych przeze mnie, ale także z Waszych prywatnych, nawet tych z telefonu :) Jestem pewna, że każdy ma masę takich zdjęć, które prawdopodobnie nigdy nie doczekają się wywołania. A przecież skoro ktoś je zrobił to na pewno są warte tego, by je oglądać i wspominać :) I tutaj właśnie przychodzę z pomocą – mogę stworzyć dla Was przepiękny, niepowtarzalny, całkowicie spersonalizowany album pełen wspomnień. Album dla Was lub dla Waszych najbliższych :)
Ofertę albumów możecie zobaczyć TUTAJ :)

ALBUMY I ODBITKI 13 01 2023 Marta Trzcinska Fotografia 2 side - Pomysł na prezent dla Twoich bliskich

ODBITKI

Ale nie tylko albumy dają nam „namacalne” wspomnienia ;) Są także odbitki. Podarownie komuś w prezencie odbitek brzmi może dziwnie, ale gdyby te odbitki zapakować w jakieś piękne pudełeczko? albo wkleić je do tradycyjnego albumu? Albo dodać na ich odwrocie różne ciekawe anegdotki czy też opisać dane zdjęcie pokazanym na nim wspomnieniu? Nie muszę być to nowe zdjęcia. Przecież można wywołać także te starsze sprzed lat…

Trzymanie zdjęć na dyskach czy kartach pamięci tak naprawdę mija się celem, wiecie? Po co robić zdjęcia skoro nie będzie się do nich wracało, nie będzie się wspominało danych momentów, miejsc, przeżyć? Powiedzcie sami, jak często wracacie do zdjęć zapisanych gdzieś w folderach na komputerze czy w telefonie? Jak często je przeglądacie? Jak często siadacie z bliskimi przed komputerem i pokazujecie im te zdjęcia? Jestem pewna, że wcale, albo może z jeden raz… A odbitki? Czy też albumy? To jest coś co możecie chwycić w dłonie, coś namacalnego. Czy nie lepiej byłoby usiąść z czymś takim w dłoniach i przeglądnąć, powspominać, pośmiać się, pochwalić najbliższym… Dlatego sądzę, że to jest wspaniały pomysł na prezent :) Zarówno dla najbliższych jak i dla Was samych :)

ALBUMY I ODBITKI 13 01 2023 Marta Trzcinska Fotografia 45 side down - Pomysł na prezent dla Twoich bliskich

ZDJĘCIA DO POWIESZENIA NA ŚCIANIE

Będę miała w swojej ofercie także cudowne zdjęcia na piance do powiedzenia na ścianie. Bez żadnych ramek – taka fajna alternatywa dla fotoobrazów :) Nie mam ich jeszcze fizycznie więc nie mogę Wam ich jeszcze zaprezentować, ale jak tylko będą u mnie to sfotografuję je i się nimi pochwalę. Jestem pewna, że zachwycą Was równie mocno jak mnie :) Musicie mi wierzyć na słowo, że są mega! Kupuje się je w zestawach, w różnych konfiguracjach jeśli chodzi o wielkość i ilość. Nie będę ich Wam teraz opisywać dokładnie, bo najlepiej będzie je zobaczyć, ale w razie zainteresowania piszcie. Wspominam o nich, bo to w końcu kolejny pomysł na prezent z dowolnej okazji :)

DLA KOGO TAKI POMYSŁ NA PREZENT?

Mężowie dla żon, żony dla mężów, dzieci dla rodziców, rodzice dla dzieci :) A może dla rodzeństwa, dziadków, chrzestnych lub chrześniaków? Dla przyjaciół, znajomych, sąsiadów, ciotek i wujków, kuzynek i kuzynów czy też dla kogokolwiek innego – zdjęcia to zawsze ponadczasowy prezent i z całą pewnością nigdy się nikomu nie znudzi :)


A może zanim wręczycie komuś w prezencie sesję zechcecie poczytać o tym jakie sesje robię w domach klientów? Jeśli tak to zajrzyjcie do tego wpisu TUTAJ :)


Zapraszam także na mojego Facebooka i Instagrama :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *